סוגי פוליש
"הרובע" כתבות ישראליות

איזה סוגי פוליש קיימות ומה הכי מומלץ

סוגי פוליש
סוגי פוליש

פוליש הוא תהליך של ניקיון והברקה של הבית ותכולתו. חברת פוליש מקצועית ורצינית אמורה לספק מגוון שירותים של הברקה, ניקוי, חידוש וליטוף של רצפות ורהיטים ברמה גבוהה ומדויקת לפי שביעות רצונם של הלקוחות. כשמדובר בליטוש רצפות, צריך להיזהר לבחור בחברה מהימנה שתעשה את העבודה המקצועית מבלי לפגום באיכות המקורית והעדינה של המרצפות. לכל סוג של ריצוף ואבן יש את אופן הטיפול והטכניקות הדרושות לניקיון. אם שוקלים לעשות פוליש קריסטל, יהיה הכרחי ללטש מהרצפה שכבה דקה ביותר על מנת לקבל את הברק הרצוי. התוצאה- מראה קריסטלי נוצץ ומרהיב כאילו יצא עכשיו קנו את הבית.

פוליש אקרילי

חברת פוליש שעושה פוליש אקרילי, תספר לכם על השימושים והיתרונות של תהליך זה. בפוליש אקרילי לא מבצעים הברקה עם מכונה כמו בשיטות האחרות, ובמקום זאת משתמשים בתערובת חומרים המעניקים שכבת ציפוי מגנה על משטח הרצפה. שכבה זו מגינה מפני שריטות, שחיקה והרס העלולים להצטבר באופן יומיומי ובכך תורמת למראה של רצפה חדשה ושמורה לאורך זמן. אחד היתרונות של פוליש אקרילי, לעומת פוליש ווקס, זה שהוא שומר על יכולת הגנה על הרצפה לתקופה ארוכה למדי.

פוליש ווקס

חברת פוליש שאחת ההתמחויות שלה זה לעשות פוליש ווקס לרצפה, תצטרך להצטייד בציוד מיוחד, מקצועי ואמין לצורך כך. מדובר בטכניקת הברקה שלא רק מבריקה את הרצפה, אלא מנקה אותה ומעניקה לה שכבת הגנה. תהליך זה כולל מריחת שכבת ווקס על גבי הרצפות ובעזרת מכונת הפוליש עוברים על כל השטח ומבריקים. ניתן לעשות את זה על רצפות העשויות אבן וחומרים טבעיים, אך לא לפורצלן וקרמיקה. הוא נחשב להליך זול יחסית בהשוואה לשאר סוגי הפוליש הקיימים בשוק, אך מצד שני אינו בעל יכולת הגנה לאורך זמן. בנוסף, פוליש ווקס אינו מסוגל להתמודד עם סוגי כתמים מסוימים שנספחו והשתקעו ברצפה.