פאה
"הרובע" כתבות ישראליות

פאות לראש בכל עיצוב שתרצי

עבור רובנו, הידע שלנו על עולם הפאות מסתכם בפאות לפורים או להצגה, ולא מעט גם בפאות שאנו רואים על ראשן של נשים חרדיות ברחוב. אלא שעולם הפאות הוא עולם רחב הרבה יותר, וכיום יודע להציע לנו העולם הזה את היכולת לבחור מגוון רחב של פאות בכל עיצוב, בכל אורך ובכל גוון שנרצה, וגם את היכולת לשנות את העיצוב והגוון בכל עת שנרצה.

 

כל עיצוב הוא אפשרי

כפי שניתן להתרשם באתר ramiwigs.co.il, הטכנולוגיה שעומדת היום לרשות עולם הפאות היא טכנולוגיה שמאפשרת לנו להשפיע על כל פרמטר אפשרי בתכנון וייצור פאה – אורך השערה, עובי השערה, צפיפות השיער, גוון השיער, שילובי גוונים בשיער, קשיות השיער, מידת החלקת השיער, אורך השיער ונפח השיער. כאשר את בוחרת לעצמך פאה, אתם יכול לבסס את הבחירה שלך על סמך כל אחד מהפרמטרים הללו. אם תרצי לקבוע בנפרד את כל אחד מהפרמטרים, זה יעלה לך מן הסתם יקר יותר, שכן יהיה עלייך להזמין פאה בהתאמה אישית, אך גם בתוך מבחר דגמי המדף של פאות לנשים, תוכלי למצוא מגוון רחב של שילובים שלפחות אחד מהם יתאים לך בדיוק.

פאה

יכולת העיצוב נשמרת בכל עת

אוקי, אז נכנסת לאתר של ramiwigs.co.il ובחרת פאה על סמך העיצוב המתאים לך ביותר, וכעת את מעוניינת לשנות מעט את העיצוב. כמו כל אישה, בא לך ליהנות מדי פעם ממראה חדש – אולי שינוי גוון, אולי לעשות פאן או תלתלים, אולי לקצר מעט ולשנות את הנפח – כל אחד מן השינויים הללו שנשים עושות על בסיס קבוע בשיערן הטבעי, גם את יכולה לעשות באמצעות הפאה שלך. בסלון של פאות רמי תוכלי לשבת בסטודיות לעיצוב פאות שמרגיש כמו מספרת נשים לכל דבר ועניין, ולבצע כל שינוי שתרצי בפאה שלך והכל במהירות, במקצועיות ובזמן אמת.

 

ייעוץ מקצועי

בכל מקרה, על מנת להבטיח שאתם בוחרת את הפאה המתאימה לך ביותר מבחינת אסתטיקה ובכדי להבטיח שתוכלי גם בעתיד לעצב את הפאה על פי טעמך, חשוב שתבצעי את שלב בחירת הפאה בליווי מקצועי של אנשי מקצוע המתמחים בתחום הפאות וגם מעורבים מאוד בטכניקות האסתטיקה של עולם זה. ישנן לא מעט חנויות פאות שמציעות מגוון רחב של פאות, אך ההבנה שלהן בתחום עיצוב הפאות היא מאוד מוגבלת. המכניקה של הפאה והאסתטיקה של הפאה הם שני דברים שונים, ובבחירת פאה מנצחת חשוב שתתייחסי לשניהם גם יחד.