"הרובע" כתבות ישראליות

כמה עולה מזוודות

מזוודה איכותית היא אולי ההוצאה הכי משמעותית בחופשה חוץ מכרטיס הטיסה

מי שאין לא מזוודה ונאלץ לרכוש אחת לקראת חופשה מתוכננת מבין בשלב זה על מה אנחנו מדברים – כשאנחנו מתכננים חופשה אנחנו לוקחים בחשבון הרבה מאוד הוצאות, חלקן ידועות ומתוכננת וחלקן אנחנו לא יכולים לתכנן אבל אנחנו מוכנים אליהן. והנה, דווקא בפרט שנראה הבנאלי ביותר – מזוודות – אנחנו צריכים להוציא הרבה מאוד כסף. מזוודה היא לא עסק זול, ובשביל מוצרים איכותיים באמת צריך להוציא לא מעט כסף ואפילו גם לקחת הלוואות למוגבלים, אבל החדשות הטובות הן שניתן בהחלט להשיג ערך טוב עבור הכסף שאנחנו משלמים אם רק יודעים איפה לחפש. למזלכם, אנחנו כאן כדי לעזור.

אז כמה עולות מזוודות, מה משפיע על המחיר ואיך ניתן לחסוך בקנייה משמעותית כל כך?

  • באופן כללי, כשאנחנו קונים מזוודות יש לנו שתי אפשרויות – לקנות מזוודה בודדת או לקנות סט של 3. למה שנרצה לקנות סט של 3 אם נחוצה לנו רק אחת? למרבה ההפתעה, במרבית המקרים ההפרש הוא כמעט ולא משמעותי. נסביר.
  • ניקח כדוגמה מזוודה קטנה מסוג טרולי, כלומר בגודל של תיק עלייה למטוס. הדגמים השונים בסוג זה נעים בין 480 ל-690 ₪. לעומת זאת, עבור סט של שלוש מזוודות בד באיכות טובה (קטנה, בינונית, גדולה) נשלם מחיר שנע בין 830 ₪ ל-1,300 ₪. המסקנה היא למעשה שבהפרש של כ-140 ₪ אנחנו יכולים לקבל עוד שתי מזוודות גדולות. מגוחך? עוד לא סיימנו.
  • מזוודות קשיחות, למרבה הצער, כבר לא ניתן למצוא בקנייה בודדת. אם אתם מעדיפים מזוודה קשיחה, הרי שאתם חייבים לקנות אותה כחלק מסט של קטן-בינוני-גדול, ומחיר סט כזה נע בממוצע בין 1,000 ל-1,100 ₪. בהתחשב בערך שאנחנו מקבלים עבור הכסף, מדובר במחיר לא רע בכלל.
  • ועדיין, ישנם מצבים בהם אנחנו פשוט רוצים מזוודה אחת. בהקשר זה, אנחנו ממליצים בכנות לא להתפשר וללכת על מזוודה איכותית. הדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא שהמזוודה תיקרע לנו באמצע החופשה. עדיף להוציא עוד כמה עשרות שקלים ולא להסתבך.

היתרון ברכישת מזוודה איכותית הוא שמדובר ברכישה שמבצעים אחת להרבה מאוד זמן

כשאנחנו קונים מזוודות איכותיות, אנחנו לא קונים אותן רק לחופשה הקרובה, אנחנו משקיעים לעתיד. מזוודה איכותית יכולה לשרת אותנו שנים ארוכות, ולכן חשוב מאוד לקנות בחנות איכותית שיודעת גם לתת לנו אחריות.