ניקוי ספות
"הרובע" כתבות ישראליות

הדרך הנכונה לניקוי ספות

הספה בבית שלכם היא אחד הרהיטים החשובים שיש, בעיקר בגלל שהיא אחראית לשניים מהפרמטרים חשובים בבית ובעיקר בסלון: נוחות ועיצוב. עם זאת, הספה לא תהיה אסתטית ונעמה  כאשר היא תהיה מלוכלכת. זה הזמן להבין כיצד מבצעים ניקוי ספות מקצועי.

כל ספה והניקיון שלה

השלב הראשון בדרך להבנה המקצועית כיצד ניתן לנקות ספות בצורה מקצועית היא שהניקיון חייב להיות מותאם לספה. ברגע שהניקיון יהיה אוניברסלי לא תוכלו להיות בטוחים שמדובר בניקיון המתאים כי יש ספות עדינות ורכות יותר ויש ספות גסות וקשות יותר. כל ספה צריכה יחס מיוחד ואת היחס הזה אתם תקבלו מהיצרן ברגע שתקנו אותה. אם מדובר על ספה שקניתם מיד שנייה כדאי מאוד לשאול את מי שמכר לכם כיצד צריך לנקות אותה כדי שלא תעשו טעויות. כמו כן תוכלו לבדוק ברשת כיצד מנקים כל סגנון של ספה, כולל ספות עור שקשה מאוד לנקות. חשוב להתבסס רק על מקורות אמינים.

שימוש בחומרים מתאימים

חומרי הניקיון שבהם תשתמשו לניקוי ספות הוא אחד החלקים החשובים ביותר בניקיון. אם בחרתם חומרי ניקוי איכותיים אתם כבר רגל וחצי בדרך לניקיון איכותי, וכל מה שנשאר לכם לעשות לנקות בצורה הנכונה כמו למשל להשרות את הכתם בחומר הניקוי או לשפשף אותו נכון. עם זאת, אם תבחרו בחומרי ניקוי באיכות גרועה, או כאלו שלא מתאימים לסוג הספה שלכם, אתם יכולים לשלם על כך בספה וזו טעות שאתם רוצים להימנע ממנה. תמיד יש לבחור חומרי ניקוי מתאימים, אמינים ואיכותיים גם אם הם יקרים יותר.

ניקיון מקצועי עם חברת ניקיון

ניקוי ספות מקצועי עם חברת ניקיון אמנם יהיה יקר יותר אך הוא יכול לשנות את הספה ולהפוך אותה לחדשה ממש כמו ביום שקניתם אותה. אתם לא חייבים לנקות אותה כל כמה חודשים, מספיק שתנקו אותה פעם בתקופה באופן מקצועי ויסודי ותרוויחו ספה כחדשה לחלוטין.

ניקוי ספות