"הרובע" כתבות ישראליות

מה זה ניקוי מוניטין

אנו עומלים על שמנו הטוב כל חיינו וההערכה שאנו מקבלים מהסביבה היא למעשה אחת מאבני היסוד שלפיהן אנו חיים. הבעיה היא שאת כל העבודה הזו ניתן לראות יורדת לטמיון כאשר יש עלינו ביקורת שלילית אחת ומוחצת ולא תמיד היא מוצדקת. בין אם כן ובין אם לא, אתם יכולים לנקות את שמכם הטוב עם ניקוי מוניטין מקצועי.

מהו ניקוי מוניטין?

מוניטין הוא למעשה הרושם שאתם מותירים על אנשים אחרים. לכל אחד מאיתנו יש מוניטין בקרב בני משפחתו, חבריו, חברים לעבודה ולמעשה כל החוג החברתי הקרוב והרחוק, כאשר חלקנו מצטיירים כאנשים מצחיקים, חלקינו כאנשים אמינים אפשר לסמוך עליהם ולעתים המוניטין יכול להיות גם שלילי. בכל מקרה בעידן המודרני המוניטין שלכם הוא גם זה שמופיע ברשת, כאשר חיפוש שמכם בגוגל יכול לספק תוצאות לא כל כך טובות בעיקר אם יש לכם אזכורים שליליים כלשהם באחת מהרשתות החברתיות או בפסקי דין שפורסמו. ניקוי מוניטין מעלים את התוצאות האלו במגוון דרכים.

למי ניקוי מוניטין יכול לעזור?

  • ניקוי מוניטין יכול לעזור לאנשים רבים כאשר בדרך כלל למי שהשירות הזה יכול להיות קריטי הם פוליטיקאים, מפורסמים או אנשי ציבור אחרים. פרסום רע יכול לפגוע קשות בכל אחד מהאנשים האלו כאשר לפוליטיקאי לא יצביעו ולא ירצו לקדם אותו בשום תפקיד כל עוד יש עליו ביקורת או איזו פרשייה מביכה, מפורסמים יכולים להישאר בלי עבודה ולרדת מאור הזרקורים ואפילו אדם פשוט יכול להרגיש רע מאוד שיש עליו דברים רעים באינטרנט ובעיקר כאשר הם לא מוצדקים.
  • עוד אחד מהלקוחות הגדולים של ניקוי מוניטין הן חברות וארגונים עסקיים. דמיינו לכם שאתם מוכרים מוצרים מסוימים לציבור לקוחות רחב בחנות מקוונת שהקמתן ואז לקוח אחד לא מרוצה החליט לבקר אתכם באופן שוצף וקוצף. גם אם הביקורת מוצדקת זה לא אומר שזה המצב כרגע בעסק וכאן בדיוק צריך לבצע ניקוי מוניטין כדי לנפות את הביקורת הזו מהעמוד הראשון בגוגל.

כיצד מתבצע ניקוי המוניטין?

ניקוי מוניטין מתבצע במגוון שיטות כאשר בדרכים הקיצוניות ניתן לפנות לגוגל או לפייסבוק בדרישה להסיר את התוכן המסוים מעמודי החיפוש אך באפשרויות פשוטות יותר ניתן לקדם את אותו הביטוי כך שיופיעו בהתאם לאזכורים אחרים וכך להאפיל על התוצאות הרעות.